maandag 20 november 2017
Inloggen

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Commissies

Technische Commissie:

Wouter Ros: Voorzitter (wouterros78@gmail.com)
Sandra Keizer: Algemeen Coördinator Technische Zaken (mjkeizer@telfort.nl)
Petra Hoesstee: Materiaalbeheer (hoesstee@hotmail.com)
Kitty Koster: Contactpersoon A-jeugd, senioren en recreanten (clemensenkitty@home.nl)
Christel Blanken: Contactpersoon B- en C-jeugd (christelblanken@me.com)
Esther Tuinte: Contactpersoon D-, E en H-jeugd (esther.nijland@planet.nl)
Debby van der Made: Contactpersoon NHV (greatdebby13@hotmail.com)

Scheidsrechterszaken:

Annet Velthuis (annet@adewitte.nl)
Marlies Smit (marliessmitje@hotmail.com)

PR & Communicatie:

Vacant (mocht je interesse hebben laat het ons weten)

Sponsoring:

Lieke Scholten (scholtenlieke@hotmail.com)
Kim Nijland-Scholten (ktlmscholten@planet.nl)

Activiteitencommissie:

Bertine Ros-Vehof (bertinevehof@gmail.com)
Anita Bos (jurgenenanitabos@home.nl)
Hilke Brummelhuis (ignaatbrummelhuis@ziggo.nl)
Nieke Stortelder (niekestortelder09@hotmail.com)
Jessica Lentelink (jessica_lentelink@hotmail.com)
Noa Immink (noaimmink@hotmail.com)

Inkomsten Commissie:

Anouk Doeschot (noekie1986@hotmail.com)
Nathalie Roffel (n.roffel@live.nl)
Judith Keuper (judith_keuper@hotmail.com)
Brit de Witte (britdewitte1990@hotmail.com)
Eva Keuper (eva_keuper@hotmail.com)

Beachhandbalcommissie:

Ellen de Wit
Miranda Oolbrink
Theo van der A
Eva Keuper
Elke Brummelhuis
Lieke Scholten
Jodi Freriksen
Ellis Rupert

Vertrouwenscontactpersoon:

Karin Bornerbroek (a.kolner@home.nl)

Handige downloads

Bestandsnaam Grootte Datum & Tijd
An Adobe Acrobat file Handleiding Digitaal Wedstrijdformulier voor scheidsrechters 1.3 MB 2017-08-28 21:33:24
An Adobe Acrobat file Handleiding Digitaal Wedstrijdformulier voor teams 1.08 MB 2017-08-28 21:33:24
An Adobe Acrobat file Hoe maak ik een wedstrijdverslag_whc 667.75 KB 2017-08-28 21:33:24
An Adobe Acrobat file WHC-aanmelding_afmeldingsformulier 135.92 KB 2017-08-28 21:33:24
An Adobe Acrobat file WHC-jaarboek-2016-2017 3.97 MB 2017-08-28 21:33:24

Kulturhus de Marke

logo WHC madebyMark Tuinte

Bretelerstaat 16
7496 PP HENGEVELDE

T. +31 (0)547 333 778

www.kulturhusdemarke.nl
info@whchengevelde.nl

Kies jouw team



Next game W.H.C.1

zondag 15 oktober 2017

Houten DS1 - W.H.C.

Aanvang: 14.00 uur
Locatie: Sporthal The Dome, Houten

Like ons @Facebook

Sponsoren WHC